Hazır Blog Sitesi

08 Ara Hazır Blog Sitesi

“Web sitesi olmayan kalmasın!”

Hazır Blog Sitesi
Kişisel hazır siteler ile mesleğinizi, özel yeteneklerinizi ve hayatınızla ilgili yazılarınızı paylaşabilir veya reklamlar sayesinde ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. WordPress altyapısı ile Google’da üst sıralarda çıkabilir ve insanların sizlere kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital dünyadaki aylık binlerce ziyaretçi kabul edecek sitenizin tasarımı ve sunduğu içerik kalitesi oldukça önemlidir. Bu sebeple ziyaretçilerin hızlı şekilde istediklerine ulaşması firmaya(kişilere) artı değer katacak ve daha çok geri dönüşüm olacaktır. Bilindiği üzere sitenizin başarısına katkıda bulunan ve daha iyi arama pozisyonları elde etmeniz konusunda oldukça önemli roller oynayan birçok faktör vardır. Uygun Site İçi ve Site Dışı SEO, iyi site yapısı, iyi kullanıcı deneyimi, uygun navigasyon (menü) ve SEO dostu tema bu faktörlerden sadece birkaçıdır. Eğer saydığımız bu faktörlere dikkat etmiyorsanız, muhtemelen web sitenize harcadığınız emeğin karşılığını da alamayacaksınız.

Sonuç olarak web sitesinde yapılması gereken tüm işlemler şunlardır;
▪ Desktop ve mobile uyumlu arayüz tasarımı
▪ Site içi seo (Arama motoru optimizasyonu)
▪ Site dışı seo (Harici kaynaklardan alınan link ve tanıtımlar)
▪ Anahtar kelime ve içerikler
▪ Teknik (Kullanıcıların sitenize hızlı ve sorunsuz ulaşabilmesi için bulunduğu sunucunun sağlık durumunu ve performansının düzenlenmesi)
▪ Performans (Kullanıcıların çoğu tüm işlerini Mobil üzerinden hallettikleri için sitenizin her platforma uygun olması)
▪ Chat desteği

Kullanımı kolay, panel üzerinden makalelerinizi ve görsellerinizi paylaşabileceğiniz ve şık bir görünüme sahip blog sitenizi hazırlayabilirim.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun!

 

1 Paylaşımlar
Yorum Yok

Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress 5.0 Yayınlandı!

WordPress 5.0 güncellemesi ile neler değişecek? 

Kapat